GÜNEŞ BAKIM

Güneş ve yaz aylarında hafif bronzlaşmış bir cilt birçokları için vazgeçilmezdir! Bu, güneş bakımını daha da önemli hale getirir. Güneş koruyucularımız ile size iki kat etkili güneş koruması sunuyoruz! Yenilikçi, ışığa dayanıklı ışık koruma filtreleri cildinizi UVA ve UVB ışınlarından yüksek derecede korur. Ek olarak, eşsiz organik aktif bileşen Ectoin®, hücrenin UV radyasyonuna karşı savunmasını artırmaya ve cildi nem kaybından korumaya yardımcı olur. Çok düşük moleküler ağırlığı ile biyoaktif madde cilde kolayca nüfuz eder ve hücrenin kendi onarım ve koruyucu mekanizmalarını destekler. Bu nedenle cilt, ısı, soğuk ve UV radyasyonu gibi faktörlerin neden olduğu hasarlardan etkili bir şekilde korunur. Ectoin® tarafından sağlanan UV ışınlarına karşı artan koruma, aynı zamanda güneş ışığı sebepli cilt yaşlanmasının önlenmesine de güvenilir bir şekilde katkıda bulunur. 

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

JANSSEN COSMETICS

SUN SHIELD SPF 30 150ML

389,00TL

Ex Tax: 389,00TL

rating

SPF 30 GÜNEŞ KORUMA LOSYONUEtkisi;·     Açık renkli cilt yapısına sahip çilli yada çillenmeye müsait ciltler için SPF 30 fakt..

JANSSEN COSMETICS

SUN SHIELD SPF 50

399,00TL

Ex Tax: 399,00TL

rating

SPF 50 GÜNEŞ KORUYUCU KREMEtkisi;·       Açık renkli cilt yapısına sahip çilli yada leke eğilimli ciltler için SPF ..

JANSSEN COSMETICS

AFTER SUN LOTION 200ML

329,00TL

Ex Tax: 329,00TL

rating

GÜNEŞ SONRASI LOSYONEtkisi;·    Güneşlenme yada solaryum sonrası cildin nem kaybını önlemeye, yatıştırmaya, rahatlatma sağlamaya v..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)