Platin Bakım

Cilt için saf lüks

Gezegendeki nadir ve en değerli hammaddelerden biri olan Platinum, olağanüstü lüks ve zarif saflığı temsil eder. Bu değerli malzeme, yeni, özel PLATINUM CARE serisinde diğer yaşlanmayı önleme altındaki unsurlarla birleştirildi.

Sonuç cilt ve duyular için gerçekten eşsiz

bir şaşkınlık deneyimi!

JANSSEN KOZMETİK'in yenilikçi lüks bakımı, en zarif içerikler, ipeksi ve lüks bir doku ile şık, taze bir koku ile kahredilir. PLATINUM CARE cilt için saf bir lüksdür ve yaşlanmayı önleyici bakımın yeni bir dönemini müjdeliyor!

Alt Kategoriler

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

PLATİN CARE EFFECT SERUM

0,00TL

Ex Tax: 0,00TL

rating

Cildin pürüzsüz ve anında genç ve parlak görünmesini sağlayan premium aktif madde serumu. Anında sıkılaştırıcı Instensyl® olan ekspresyon çizgileri..

PLATINUM CARE DAY CREAM

799,90TL

Ex Tax: 799,90TL

rating

Cilde daha genç bir parlaklık ve daha sıkı bir görünüm veren birinci sınıf gündüz bakım kremi. Eşsiz Platin-MP-Kompleksi kolloidal platin, Matrixyl ..

PLATINUM CARE EYE CREAM

790,00TL

Ex Tax: 790,00TL

rating

Göz çevresini pürüzsüzleştiren birinci sınıf göz bakım kremi. Eşsiz Platin-MP-Kompleksi kolloidal platin, Matrixyl ™ Synthe‘6 ™ ve Farsça ipe..

PLATINUM CARE NIGHT CREAM

899,00TL

Ex Tax: 899,00TL

rating

Cildin gece yenilenme sürecini destekleyen ve sabahları tazelenmiş bir cilt bırakan premium gece bakım kremi. Eşsiz Platin-MP-Kompleksi kolloidal p..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)