HAKKIMIZDA

JANSSEN COSMETICS

 

1990 yılından itibaren Walter Janssen eşi Elka Janssen ile birlikte istikrarlı şekilde yüksek etkinliğe sahip aktif bileşenler üzerine kurulu bir cilt bakım sistemi geliştirmeyi hedeflemiştir. Doğru sonuca ulaşmak için cilt profilinin analizi konusunda büyük yol kat edilmiştir. İlk ürün yelpazesi olan WHITE SCRETS, şimdi FAIR SKIN,  Asya'da tanıtılmıştır. Bu ürün serisi JANSSEN COSMETICS tarafından hızla piyasaya sürülmüş ve özel ciltler için çalışmalar hızlandırılmıştır. Yıllar boyunca çeşitli cilt tipleri için özel aktif içeriklerle bakım serisi sunmak, bireysel tedavi ile müşterilerine güzellik sağlamak ve sürekli ürünlerinin içeriklerini güçlendirmek için çalışan bir ekibe sahiptir.

 

Dünya'da JANSSEN COSMETICS

 

Geçen 22 yılda şirket sürekli büyümüştür. Artık tüm dünyada 95 ayrı ülkede ürünlerimizi satmaktayız. Uluslararası partnerlerimizle JANSSEN COSMETİCS markasını oluşturmuş ve kurumsal bir aile markası olarak tanınmayı başarmıştır. Artık 115 farklı ev kullanım ürünü ve 135 profesyonel uygulama ürünü satmaktayız

 

JANSSEN COSMETICS ile her cildin talebi karşılanır

 

Rekabet, yenilikler için çok önemli itici bir güçtür. Her zaman bir adım önde olmak pazar eğilimlerini tanımaktan geçer. JANSSEN COSMETICS ürün geliştirme departmanı sürekli iş başındadır. Yeni etken madde kompleksleri, proses teknikleri veya analitik sonuçlar hemen test edilmektedir. Yeni gelişmelerde dikkate alınmaktadır. Zamanla bu ilerleme ile hiçbir arzunun sonuçsuz kalmadığı geniş ürün yelpazesine ulaşılmıştır.

 

Kalite İçin JANSSEN COSMETICS

 

2004 den beri, JANSSEN COSMETICS kalite yönetim sistemi geliştirme, pazarlama, satış, eğitim ve lojistik alanlarında ISO 9001:2008 standartlarına göre onay almıştır. Bu sertifika ile şirkete, uluslararası bağımsız denetim kurumlarından kalite yönetimi konusunda onaylıdır.